Bratowa Liama Hemswortha ostro o Miley Cyrus w wywiadzie! Wow!

Małgorzata
ponad rok temu
Bratowa Liama Hemswortha ostro o Miley Cyrus w wywiadzie! Wow!
FB Udostępnij na Facebooku
Elsa Pataky, która prywatnie jest bratową Liama Hemswortha udzieliła ostatnio wywiadu, w którym dosłownie zmiażdżyła jego byłą żonę, Miley Cyrus! Widać, że aktor ma ogromne wsparcie w najbliższych.
Liam Hemsworth i Miley Cyrus ogłosili, że się rozwodzą w sierpniu tego roku. Para pobrała się zaledwie siedem miesięcy wcześniej po wielu latach bycia w burzliwym związku. Piosenkarka nie przejęła się zbytnio rozstaniem, bo od razu rzuciła się w ramiona Kaitlyn Carter, z którą miała płomienny romans. Niedługo po tych ekscesach panseksualna wokalistka związała się z piosenkarzem, Cody'm Simpsonem. 


Miley dosłownie zasypuje swoich fanów zdjęciami i filmikami z nowym ukochanym. Na każdym kroku powtarza też, że jest on pierwszym facetem w jej życiu, który ma jaja.


Liam Hemsworth nie skomentował dotąd sytuacji z Miley poza krótką wiadomością, w której napisał, że życzy jej wszystkiego, co najlepsze. Jednak jego rodzina stoi za nim murem i jak się okazuje, bardzo się cieszą, że aktor nie jest już ze skandalistką. O rozstanie z Miley dziennikarze spytali bratową Liama, Else Pataky. 


"Mój szwagier, cóż... Po związku, na który poświęcił dziesięć lat, jest trochę przygnębiony, ale dobrze sobie radzi. Jest silnym chłopcem i zasługuje na to, co najlepsze. Myślę, że zasługuje na kogoś znacznie lepszego" - powiedziała Elsa w rozmowie z magazynem Hola. Bratowa Liama przebywa teraz w Hiszpanii, gdzie robi świąteczną kampanię dla marki bieliźnianej, której jest ambasadorką. 


Ponadto Pataky zaznaczyła, że młodszy brat jej męża może zawsze liczyć na rodzinę. 

"Zawsze znajduje się wsparcie w rodzinie, a on jest nierozłączny ze swoim bratem, który jest blisko niego, aby dać mu całą siłę, jakiej będzie potrzebował." - powiedziała.

Myślicie, że Miley przejmie się jej wypowiedzią?źródło: pudelek.pl  I  fotografie: pudelek.pl
Udostępnij na Facebooku