Brat znanej piosenkarki trafił do więzienia za pedofilię. Spędzi tam 25 lat!

Małgorzata
4 miesięcy temu
Brat znanej piosenkarki trafił do więzienia za pedofilię. Spędzi tam 25 lat!
FB Udostępnij na Facebooku
Brat znanej na całym świecie piosenkarki, Nicki Minaj został skazany za pedofilię na 25 lat pozbawienia wolności. Wiele osób nie wierzyło, że Jelani Maraj mógł się dopuścić czegoś tak okropnego.

Brat Nicki Minaj oskarżony o pedofilię. 

Jelani Maraj został oskarżony o pedofilię w 2015 roku. Mężczyzna miał się dopuścić gwałtu oraz molestowania dwunastoletniej dziewczynki. Poczynania brata wpłynęły na światową gwiazdę, Nicki Minaj, która nie wierzyła, że jej brat mógł się dopuścić tak haniebnych czynów. Piosenkarka wpłaciła nawet kaucję za Jelani'ego, która wynosiła 100 tysięcy dolarów. Okazało się jednak, że śledczy zgromadzili odpowiednią ilość dowodów, aby Maraj został skazany. 

 

Maraj skazany na 25 lat pozbawienia wolności. 

Sąd skazał Maraja na 25 lat pozbawienia wolności, co jest jedną z najwyższych kar danych za pedofilię. Mężczyzna został tak osądzony, ponieważ dopuścił się niezwykle brutalnego gwałtu na zaledwie dwunastoletniej dziewczynce. Ponadto na jaw wyszło, że brat Nicki Minaj wykorzystywał zastraszoną dziewczynkę przez osiem miesięcy! Dwunastolatka była córką znajomej rodziny biznesmena i ze strachu nie była w stanie bronić się przed zwyrodnialcem. Jeromi stosował też wobec nastolatki przemoc fizyczną, bo na jej ciele rodzice dostrzegli w końcu ślady pobicia. 

Koronnym dowodem, który wskazywał na Jeromi'ego Maraja było ubranie dwunastolatki, na którym znajdowało się nasienie biznesmena

Brat Nicki Minaj zaprzeczył jakoby skrzywdził kiedykolwiek jakiekolwiek dziecko, w tym uznawaną za ofiarę dziewczynkę. Mężczyzna przekonuje, że jest niewinny, a sprawa została tak pokierowana przez śledczych, aby wszystkie dowody wskazywały właśnie na niego. Brat Minaj jest pewny, że ktoś go wrobił, aby wymusić wysokie odszkodowanie

źródło: lelum.pl  I  fotografie: thesun.co.uk

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku