Kolejna burza medialna wokół Gessler. Co powiedział jej brat?


ponad rok temu
Kolejna burza medialna wokół Gessler. Co powiedział jej brat?
FB Udostępnij na Facebooku
To naprawdę może zaboleć słynną restauratorkę. Jej brat powiedział mocne słowa, a Internet jest bezlitosny. Odnosiło się do czegoś, co Magda rozwijała przez wiele lat.

Magda Gessler już od wielu lat zaskakuje nas swoim temperamentem i specyficznym zachowaniem. Jednocześnie sprawia, że jest najbardziej znaną i rozpoznawalną osobą na polskim rynku. Stacja TVN sprawiła, że restauratorka zyskała wielką popularność, a ilość jej fanów drastycznie wzrosła. Gwiazda nie tylko jest teraz królową w polskiej gastronomii, ale także często pojawia się w mediach. Jej program „Kuchenne rewolucje” wciąż zyskuje kolejnych fanów.

 

Ciężka praca i wielkie zaparcie sprawiło, że Magda Gessler zdobyła ogromny majątek, a sama jest dobrze opłacalną celebrytką. Najnowsza wiadomość na pewnie nie przypadnie jej do gustu. Jej brat- Piotr Ikonowicz, powiedział mocne słowa. W swojej wypowiedzi wspomniał wszystko, co osiągnęła i jakie wartości zdobyła. Praca wielu lat krytykowana w kilku zdaniach..
 

Jej brat jest społecznym działaczem, a branża gastronomiczna to w ogóle nie jego bajka. Nie posiada żadnego doświadczenia w tym, czym zajmuje się Magda Gessler. Pomimo to, zdobył się na nieprzyjemne słowa, które na pewno zabolą gwiazdę. Skrytykował jej bogactwo oraz posiadania ogromnej ilości pieniędzy. Właśnie z tego powodu jest znana..

 

Więc zasuwam całymi dniami w pocie czoła nie dla pieniędzy, tylko dla idei. Bo pieniądze są dla frajerów. Oczywiście coś tam zarabiam na opędzenie najpilniejszych potrzeb życiowych, ale robię to niejako na marginesie najważniejszej części mojego życia. W czasie wolnym od pracy społecznej 

 

Jak widać, pieniądze nie są najważniejszą rzeczą dla brata Magdy Gessler. Jego wypowiedź wywołała wielką medialną burzę. Co ciekawe, nie to nie koniec jego wypowiedzi..
 

Co jeszcze postanowił publicznie wyznać?

 

Oczywiście od czasu, kiedy zasiadałem w Sejmie mój standard znacznie się obniżył, ale życie jest o wiele ciekawsze. Wtedy nie wiedziałem, bez ilu rzeczy człowiek może się spokojnie obejść. Bez rzeczy tak, bez ludzi, nie. I jestem szczęśliwy, widząc, jak rozszerza się wokół nas krąg niepokornych, wyprostowanych ludzi, którzy podejmując walkę z systemem, przestają być niewolnikami" 

 

Magda Gessler, która zarobiła przez ostatnie lata wielkie pieniądze na pewno nie ucieszy się z tych słów. Należy jednak przypomnieć, że właśnie dzięki programowi „Kuchenne rewolucje” sprawiła, że odzyskali rentowność swoich firm.


 

​źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku