Brała narkotyki w trakcie opieki nad dzieckiem. Skończyło się fatalnie.

Joanna
4 miesięcy temu
Brała narkotyki w trakcie opieki nad dzieckiem. Skończyło się fatalnie.
FB Udostępnij na Facebooku
38-letnia kobieta w trakcie opieki nad swoim 16-miesięcznym synkiem postanowiła sobie zażyć dopalacze. Po tym jak się przebudziła, zauważyła niepokojące objawy u swojego dziecka.
Do zdarzenia doszło we wtorek, w Łodzi (województwo łódzkie). Kobieta zamiast zajmować się synem, postanowiła zażyć środki odurzające po których straciła świadomość. Gdy się ocknęła, zauważyła niepokojące objawy u jej dziecka. Wszystko wskazywało na to, że ono również zażyło narkotyki. Świadczyć ma o tym fakt, że kobieta nie mogła znaleźć pozostałości swojego narkotyku.
16-miesięczny chłopczyk początkowo zrobił się blady, potem zaczął sinieć. Zrozpaczona 38-latka zadzwoniła do swoich bliskich po pomoc. Ci, z kolei - zadzwonili po odpowiednie służby. 

Stan dziecka jest ciężki.

Niedługo później, na miejsce przybyli ratownicy medyczni. Dziecko z podejrzeniem zatrucia, zostało zabrane karetką do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.

 Jak informuje rzecznik prasowy z łódzkiej prokuratury - chłopiec jest w stanie ciężkim, ale stabilnym. Pobrane od niego próbki krwi zostaną dokładnie zbadane pod kątem spożytego środka odurzającego. 

Matka dziecka zatrzymana..

Niedługo po tym, jak dziecko 38-latki zostało zabrane do szpitala, do jej drzwi zapukali funkcjonariusze policji. Przeprowadzone zostały dokładne oględziny mieszkania i przeprowadzono wywiad z sąsiadami i krewnymi. Zabezpieczone zostały dwie dulafki, w których znajdowały się ślady narkotyków. 

Kobieta została aresztowana i postawiony został jej zarzut narażenia dziecka na ciężki uszczerbek na zdrowiu, a nawet utratę życia. Za ten czyn grozi jej nawet 5 lat więzienia. Zarzuty mogą ulec zmianie, zależnie od oceny skutków zdrowotnych dziecka.  
38-latka przyznała się do winy i wyraziła skruchę. Jak się okazało - kobieta wychowywała dziecko samotnie. Ojciec dziecka aktualnie przebywa w więzieniu. 

Źródło: tvn24.pl | Fotografie: wprost.pl

Zobacz także:

1. Samochodowy strajk kobiet. Posypały się mandaty, wnioski do sanepidów i pouczenia.
2. Próbował zabić sąsiada. Powód jest przerażający!
3 ''Będę musiała uśmiercić zwierzęta, by móc nakarmić nimi inne''. Kryzys finansowy w ZOO.

 
Udostępnij na Facebooku