Kinga Rusin popełniła ogromną wpadkę. Brak przygotowania?

Piotr
6 miesięcy temu
Kinga Rusin popełniła ogromną wpadkę. Brak przygotowania?
FB Udostępnij na Facebooku
Kinga Rusin ma za sobą wiele przeprowadzonych wywiadów, a jako prezenterka posiada już wiele lat doświadczenia. Można ją zobaczyć m.in. w programie śniadaniowym TVN.
Transmisje „na żywo” zawsze niosą ze sobą większy stres. Nigdy nie wiadomo, czy wszystko zadziała lub czy osoba nie zapomni tekstu. Ważną rolę odgrywają tu także szczegóły techniczne. Program DDTVN należy właśnie do tego rodzaju programów. Jedna z prowadzących – Kinga Rusin, ma za sobą spory bagaż doświadczenia zdobytego dzięki DDTVN. Okazuje się, że nawet odpowiednia osoba może popełnić błąd.
 


 
Program śniadaniowy jest chętnie oglądany przez Polaków. Poruszane są w nim ciekawe tematy, rozmowy z gwiazdami i wiele innych. W ostatnim czasie przyjemność pojawienia się w tym programie dostała Natalia Kukulska. Wywiad miał dotyczyć Anny Jantar. Kinga Rusin popełniła niesmaczną wpadkę..
 
Kinga Rusin chcąc zapytać o trudne chwile dla Natalii, wspomniała o smutnej katastrofie. Najwidoczniej jednak nie przygotowała się.. Zobaczcie, co powiedziała
 
 

Pojechałaś po raz pierwszy od 39 lat na miejsce katastrofy do Lasu Kabackiego i powiedziałaś takie słowa: Czy jest sens wracać do dramatycznych szczegółów i otwierać ranę? Sensem jest jedynie ocalić od zapomnienia 

 
Matka Natalii nie zginęła w tym miejscu. Wydarzyło się to w okolicach Okęcia, natomiast Rusin pomyliła wydarzenia. Kukulska szybko poprawiła Kingę. Można było zobaczyć lekkie zażenowanie.
 

Sprostuję tylko, że to nie do Lasu Kabackiego, tylko niedaleko Okęcia. To inne miejsce, inna katastrofa się tam wydarzyła

Nie był to przyjemny wywiad sam w sobie. To co zrobiła Kinga Rusin jeszcze bardziej zasmuciło Natalię Kukulską. Co sądzicie o tej wpadce?
 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku