Bożena Dykiel zemdlała na planie serialu i przewieziono ją prosto na stół operacyjny!! :O

Karolina
ponad rok temu
Bożena Dykiel zemdlała na planie serialu i przewieziono ją prosto na stół operacyjny!! :O
FB Udostępnij na Facebooku
Dopiero po dwóch latach od tego wydarzenia Bożena Dykiel postanowiła opowiedzieć o tym w jednym z wywiadów. Aktorka przyznała, że ma poważne problemy zdrowotne. Odkąd 2 lata temu aktorka zasłabła na planie serialu "Na Wspólnej", dowiedziała się, że ma poważne problemy z sercem i musi poddać się operacji. Po tak traumatycznej dla wszystkich, a w szczególności dla gwiazdy sytuacji, kobieta postanowiła zmienić swój tryb życia.

 
Ciężko sobie wyobrazić, że Bożena Dykiel zniknęłaby z ekranów. Kobieta jest osobą o mocnym charakterze i nikt nie wyobraża sobie oglądać bez jej udziału wielu seriali, jak i filmów. Mowa tu między innymi o serialu "Na Wspólnej", serialu "Dom". 
Kobieta mocno angażuje się w swoje role, co odbiło się echem na jej zdrowiu.  Ostatnimi czasy kobieta odpowiedziała na pare pytań do magazynu "Twój Styl" i przyznała, że zaniedbywała swoje zdrowie, zbyt mocno angażując się w pracę, co odbiło się jej zdrowiu niekorzystnie. 
 

Kobieta wspomina, gdy 2 lata temu, podczas kręcenia serialu "Na Wspólnej", Ziębowie przeżywali kryzys małżeński i wszystkie sceny były bardzo emocjonujące, a kobieta się baardzo we wszystkie akcje wczuwała. Niestety wczuła się za bardzo. 
Kobieta była świadoma tego, że ma wadę serca i jej wadliwa zastawka raz się otwierała a raz nie. 
Pomimo tego, że była świadoma swojej choroby, jak sama mówi "żyła jak wariatka". Pracowała po dwanaście godzin, przez cztery dni w tygodniu. 
Dzień rozpoczynała już o 5.30 a kończyła o godzinie 19.30. Bożena Dykiel przyznaje, że tamtego dnia zrobiło jej się po prostu słabo i upadła. 

Nawet w takiej sytuacji kobieta nie pokazywała, jak bardzo źle się czuje i całą sytuację tłumaczyła zwykłym przeziębieniem. Niestety nie miała racji..

 
Tamtego dnia podczas wizyty u lekarza, kobieta tłumaczyła stan swojego zdrowia tym, że na pewno idzie na nią jakieś przeziębienie, bo czuje że opada z sił. 
Po dokładniejszych badaniach usłyszała słowa lekarza: "Jeśli chce Pani żyć, musimy wstawić nową zastawkę" 

Operacja była bardzo poważna. Podczas jej trwania kobieta żyła tylko dzięki sztucznemu sercu. 
Po wydarzeniach, jakie spotkały kobietę, postanowiła zmienić tryb swojego życia. Już nie żyła jak taka "postrzelona" Pani Bożenka. Postanowiła w końcu skorzystać z życia i odpocząć. Mówi, że "robi to, na co ma ochotę i na swoich warunkach" . 


Już 15 lat na planie serialu "Na Wspólnej" 
Od młodych lat brała udział w spektaklach. Spektakl "Cudzołóstwo ukarane"


Bożena Dykiel oraz Katarzyna Figura i Daniel Olbrychski w dramacie "Ga Ga. Chwała bohaterom" (fot. Akpa)

 
Dykiel w filmie "Pójdziesz ponad sadem" 
 
Bożena Dykiel: "Miłość ci wszystko wybaczy" (fot. Polfilm / East News)
Bożena Dykiel przez problemy zdrowotne postanowiła zmienić swój tryb życia i podejście do każdej roli. Musi trochę zadbać o swoje zdrowie, a nie tylko o karierę i pracę. 
źródło: wiesz.net.pl | weekend.gazeta.pl
Udostępnij na Facebooku