Osierocił 11-miesięczne dziecko. Bolało go gardło, a drugiego dnia zmarł.

Karolina
ponad rok temu
Osierocił 11-miesięczne dziecko. Bolało go gardło, a drugiego dnia zmarł.
FB Udostępnij na Facebooku
Pewnego dnia mężczyzna, ojciec 11 miesięcznej dziewczynki upadł i już nie wstał. Wszyscy starali się mu pomóc, lecz nie dało się uratować mężczyzny. Jak wyszło na jaw, były to skutki zaniedbania problemów sprzed lat.
Pewnego dnia świeżo upieczony tata stracił siły i po prostu upadł na podłogę. Nie było z Nim kontaktu. Nic nie dało się zrobić. Wszyscy znajomi są zdruzgotani. Nikt nie może uwierzyć w to, co się stało.

Jest to czysty przykład tego, jak może być tragiczne w skutkach zaniedbanie. 

Mark Bramley, miał zaledwie 34 lata. Wrócił on dopiero z Amsterdamu. Od jakiegoś czasu narzekał na mocne bóle gardła. Nikt nie przypuszczał, że może być to tak niebezpieczne. Nie udał się do lekarza, jedynie brał leki przeciwbólowe. Mężczyzna się nie przejmował, jednak jego żona martwiła się o męża. 


Kobieta nie obawiała się bezpodstawnie. Pewnego dnia mężczyzna upadł i zmarł. Jak się dowiadujemy przyczyną śmierci była angina. 

Zaniechał wizytę u doktora i zmarł

Tragedia, jaka dotknęła tą rodzinę jest nauczką dla wielu ludzi. Strata męża i ojca była jedynie skutkiem zaniedbania. Wiele osób nie przejmuje się objawami, które wydają się być niegroźne. Niestety nie zawsze można się trzymać stwierdzenia, że jeśli samo przyszło to i samo odejdzie. Niestety tak nie jest!!

Mark wszedł do kuchni i w pewnym momencie stracił siły i upadł. Na podłodze odnalazła go żona. Niestety nic nie dało się zrobić. Nie spodziewał się, że już nigdy nie zobaczy swojej córeczki. Owdowiał kobietę, która pragnęła spędzić z nim resztę życia. 


Wiele kobiet wypowiada się o swoich mężach w ten sposób, że bagatelizują objawy, które mogą zagrażać ich życiu. Niestety, taka jest prawda, że mężczyźni żyją krócej. Kobiety bardziej przejmują się swoim zdrowiem. 

Niestety często przyczyną śmierci jest lenistwo i pokazywanie jakim jest się silnym i nie potrzebuje się pomocy. 
 
Źródło: wiesz.net.pl
Udostępnij na Facebooku