Biegał z nożem krzycząc "Allahu Akbar"! Horror we Wrocławiu!

Małgorzata
9 miesięcy temu
Biegał z nożem krzycząc
FB Udostępnij na Facebooku
Do niezbyt przyjemnej sytuacji doszło we Wrocławiu, gdzie 40-letni mężczyzna biegał z nożem wołając: "Allahu Akbar"! Wszystko to podczas odbywającego się tam Marszu Równości.
Kolejny Marsz Równości w Polsce przebiegał niespokojnie. Tym razem we Wrocławiu 40-letni mężczyzna postanowił pokazać, że jest przeciwnikiem takich wystąpien oraz osób, które biorą w nich udział. Jeszcze nim Marsz na dobre się rozpoczął wściekły mężczyzna zaatakował jego uczestników dwoma nożami krzycząc: "Allahu Akbar!". Na szczęscie obecni na miejscu policjanci powstrzymali 40-latka nim kogokolwiek ranił. 


Jak się okazuje, 40-latek był już wcześniej karany. Mężczyzna posiadał przy sobie dwa noże, które zabezpieczyli policjanci. Przewiezono go czym prędzej na komendę, aby dokonać reszty czynności. Wrocławscy policjanci podkreślają, że tylko dzięki trzeźwości i opanowaniu obecnych na miejscu funkcjonariuszy udało się zapobiec tragedii. 

Przypomnijmy, że to nie pierwsze wydarzenia, które miały zakłócić Marsz Równości. Wcześniej doszło do zamieszek w Białymstoku i w Lublinie. 


źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl 
Udostępnij na Facebooku