Biała kobieta urodziła czarnoskóre trojaczki! Reakcja męża zaskoczyła wszystkich! [WIDEO]

Małgorzata
6 miesięcy temu
Biała kobieta urodziła czarnoskóre trojaczki! Reakcja męża zaskoczyła wszystkich! [WIDEO]
FB Udostępnij na Facebooku
Każdy z nas ma wyobrażenie tego, jak będzie wyglądać w przyszłości jego rodzina i ma swoje marzenia z tym związane. Ta para jednak spodziewała się czegoś zupełnie innego i została mocno zaskoczona!
Wyobrażenie Aarona i Rachel Halbert jest bardzo różne od wizji większości i z tego powodu doświadczyli wielu uprzedzeń i nieprzyjemności. Małżeństwo mając trudności z zajściem w upragnioną ciążę postanowiło adoptować zarodki. Rachel wszczepiono dwa jajeczka, które miały stać się ich dziećmi. Para wiedziała, że maluchy będą czarnoskóre, ale nie mieli z tym zadnego problemu.. 


Wcześniej małzeństwo adoptowało ciemnoskóre rodzeństwo. Chłopca i dziewczynkę.
 

 
„Wiedzieliśmy, że, szczególnie na Południu, biała para z dzieckiem o innym kolorze skóry sprowokuje mnóstwo różnych reakcji. Zawsze znajdzie się starsza biała kobieta w supermarkecie, która będzie się na nas gapić z obrzydzeniem. Po drugiej stronie są zaś afroamerykańskie matki, które patrzą na naszą rodzinę i tylko kręcą głowami” – powiedział Aaron w rozmowie z Washington Post.

 

Kiedy dowiedzieli się o adopcji zarodków poczuli, że to idealna opcja dla nich. Chcieli mieć większą rodzinę.

Do macicy Rachel wszczepiono dwa embriony od afroamerykańskich dawców, które były zamrożone przez 15 lat.

Uznali, że rodzeństwo będzie do siebie lepiej pasować.

„W klinice zgodzono się z nami, że dobrym pomysłem jest, aby nasze dzieci pasowały do siebie pod względem rasowym. Personel poparł naszą decyzję o wyborze afroamerykańskich embrionów” – napisał Aaron.Po sześciu tygodniach poszli na wizytę do lekarza.
 
„Lekarz zapytał nas kilkukrotnie, czy jesteśmy pewni, że zostały zagnieżdżone dwa zarodki. Powiedzieliśmy, że tak, że oczywiście, że jesteśmy pewni.”
 


Podczas badania USG okazało się, że w macicy Rachel zagnieździły się trzy zarodki i małżeństwo będzie miało... trojaczki! Już po 9 miesiącach ich życie zmieniło się diametralnie i stali się szczęśliwą, siedmioosobową rodziną, która nie przejmuje się dziwnymi spojrzeniami ludzi, a skupia jedynie na sobie i swojej miłości! 

źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
 
Udostępnij na Facebooku