Wyznanie Beaty Tadly zaskakuje. Co powiedziała?

Piotr
3 miesięcy temu
Wyznanie Beaty Tadly zaskakuje. Co powiedziała?
FB Udostępnij na Facebooku
Beata Tadla nie udzielała wywiadów o swoim prywatnym życiu w ostatnim czasie. Teraz do czegoś się przyznała.
Rozstanie Beaty z Jarosławem Kretem było bardzo dużym zmartwieniem w szczególności dla nich niej. Jej partner stwierdził, że do formalizacji ich związku nie dojdzie. Media jeszcze bardziej podkręciły ich rozstanie!
 
Na szczęście smutek nie trwał długo. Po pewnym czasie mogliśmy zauważyć, że Beata znów jest szczęśliwa. To wszystko dzięki nowemu partnerowi. Razem spędzają mnóstwo czasu, co zdecydowanie pomaga Beacie w powrocie do dawnego stanu, kiedy była pogodna i uśmiechnięta.  Zwyciężczyni jego z tanecznych programów jednak nie mówi o tym związku. Chce zachować całkowitą prywatność.

 


 
 
Razem ze swoim nowym partnerem spotykają się od dłuższego czasu. Nie ma wiele oficjalnych informacji o Rafale. Wiadomo jedynie, że jest biznesmenem oraz to, że z Beatą jest w związku 8 miesięcy. W jednym z wywiadów podała powód nie udzielania wywiadów o prywatnym życiu. Zobaczcie poniżej !

 
 

Jestem nauczona doświadczeniem i wyciągam wnioski z przeszłości. Nie zdecyduję się na kolejny wywiad i okładkę o miłości. Po prostu cieszę się swoim związkiem i chwilą, którą mam. Celebruję ją 

 
 
Dobra decyzja ?
 
źródło: pikio.pl
fotografie: pikio.pl; google.pl
Udostępnij na Facebooku