Kurdej-Szatan też zorganizowała strajk w szkole. PRZYKRE


ponad rok temu
Kurdej-Szatan też zorganizowała strajk w szkole. PRZYKRE
FB Udostępnij na Facebooku
Etap, w którym Barbara uczęszczała do szkoły już minął. Jednak ta miła i grzeczna osoba, umie także postawić na swoim! Zobaczcie, co zrobiła!
Barbara Kurdej-Szatan to jedna z popularnych aktorek, którą można zobaczyć w wielu produkcjach. Jest także szczęśliwą matką. Na to wszystko zapracowała własną determinacją. Jednak etap szkolny nie zawsze kojarzy się z dobrymi momentami. Co się wydarzyło ?
 
 
W ostatnim czasie Barbara udzielała pewnego wywiadu. Znalazły się tam także pytania dotyczące szkoły, jej wspomnień i trudnych egzaminów. Barbara opowiadała głównie o sytuacji z liceum. Pisała maturę w jednym z opolskich liceów, jednak nie wszystko przeszło zgodnie z regulaminem. Okazało się, że przed rozdaniem prac, można było wcześniej dostać gotowe arkusze. Zgłoszono przeciek, a klasa Barbary miała pisać maturę ponownie! Co wtedy zrobiła Kurdej-Szatan?

 
 
Matura była bardzo ważnym egzaminem dla Barbary. Chciała ona wypaść jak najlepiej, aby potem dostać się do wymarzonej szkoły związanej z aktorstwem. Była bardzo zdenerwowana, gdy dowiedziała się, że będzie musiał przejść przez ten egzamin jeszcze raz. Wtedy Barbara wzięła to w swojej ręce. Przyszła aktorka zorganizowała protest. Chciała, aby ona i jej koledzy nie musieli poprawiać matury, ponieważ nikt z nich nie wiedział o tym przecieku. Twierdziła, że to jedna ze słabych plotek! Co wywalczyła Barbara?
 


 
Okazało się, że wszystkie działania przyszłej aktorki poszły w niepamięć, a szkoła i tak musiała powtórzyć egzamin. Było to bardzo przykre. Jak poszło Barbarze w drugiej, poprawkowej turze egzaminu?
 
Aktorka pomimo kolejnego stresu związanego w tym ważnym egzamin, zdała i otrzymała bardzo dobre oceny, a wkrótce dostała się na wymarzoną uczelnię! Teraz możemy ją podziwiać we własnych telewizorach!
 
źródło: pikio.pl
fotografie: pikio.pl; google.pl
 
Udostępnij na Facebooku