Babcia zobaczyła, że mleko w butelce wnuczki ma dziwny, niebieskawy kolor. Zamarła, gdy odkryła prawdę!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Babcia zobaczyła, że mleko w butelce wnuczki ma dziwny, niebieskawy kolor. Zamarła, gdy odkryła prawdę!
FB Udostępnij na Facebooku
Pewnego dnia babcia została z wnuczką w domu. Miała ją nakarmić przygotowanym w butelce mlekiem. Nie zrobiła tego jednak, bo nie spodobał jej się kolor cieczy. Gdy odkryła prawdę to od razu powiadomiła o wszystkim odpowiednie służby!
Babcia miała się zaopiekować 22-tygodniową wnuczką pod nieobecność rodziców, którzy niedawno wprowadzili się do domu kobiety. Oprócz nich mieszkała w nim też 19-letnia córka pani domu. Rodzina bardzo dbała o porządek, a butelki w lodówce były układane w równiutkich rzędach. Najprawdopodobniej właśnie dlatego babcia zauważyła, że mleko w jednej butelce ma dziwny, niebieskawy kolor. 


Babcia należała do niezwykle spostrzegawczych osób i bardzo szybko dostrzegła, że ciecz ma dziwny kolor, a na dnie butelki coś jest. I własnie ostrożność babci ocaliła wnuczce życie! Gdyby w nocy ktoś inny sięgnął po pokarm dla dziecka prawdopodobnie już by ono nie żyło!


Kobieta początkowo nie wiedziała kogo ma podejrzewać o próbę otrucia niemowlaka, ale szybko dotarło do niej, ze za wszystkim stoi jej 19-letnia córka, która wprost nienawidziła bratanicy! Swojej przyjaciółce opowiadała, że chciałaby, aby dziecko zmarło.


Po odkryciu trucizny w mleku babcia postanowiła rozejrzeć się po domu i tak trafiła do pokoju córki. Znalazła tam młotek oraz silne środki przeciwbólowe, które były pokruszone. Kobieta wiedziała, że za okrutną próbą zbrodni stoi jej córka, ale mimo to zawiadomiła policję, a z wnuczką pojechała do szpitala. Nie miała bowiem pewności, czy dziecko nie dostało już wcześniej mleka z lekami. Dziewczynka na szczęście była zdrowa, a jej ciotka została zatrzymana dopiero po 6miesiącach podczas ktorych się ukrywała. źrodło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl, dzidziusiowo.pl, dziecka.pl
 
Udostępnij na Facebooku