Babcia spuściła wnuczka z balkonu żeby... uratował jej kota! Tylko dla osób o mocnych nerwach!

Małgorzata
10 miesięcy temu
Babcia spuściła wnuczka z balkonu żeby... uratował jej kota! Tylko dla osób o mocnych nerwach!
FB Udostępnij na Facebooku
Babcie kojarzą nam się z bezinteresowną miłością do wnuczków i z tym, że są w stanie zrobić wszystko, aby było im, jak najlepiej. Okazuje się jednak, że w Chinach babcie są zupełnie inne niż u nas i potrafią ryzykować życie wnuka!

Babcia opuszcza wnuka z balkonu!

Film, który chcemy Wam pokazać mrozi krew w żyłach i pokazuje, że dla niektórych ważniejsze są zwierzęta niż bezpieczeństwo dziecka! Mieszkająca w Chinach babcia postanowiła zaryzykować zdrowie i życie swojego wnuka, aby ten... uratował jej kota, który był dla niej wszystkim!

 
Osoby, które przechodziły obok bloku i zobaczyły, jak babcia spuszcza chłopca na linie z balkonu były przerażone tym, co widzą! Jeden z przechodniów nakręcił całą sytuację i filmik od razu umieścił w internecie. Na nagraniu możemy dokładnie zobaczyć, jak kobieta opuszcza swojego 7-letniego wnuczka Hao Hao z balkonu na piątym piętrze!


Staruszka zrobiła to, ponieważ na znajdującym się piętro niżej balkonie znajdował się jej ukochany kot. Chciała, aby wnuczek ocalił jej pupila, któremu według niej groziło ogromne niebezpieczeństwo. 


Gdy chłopiec trzymał już kota to babcia wciągnęła go do góry. W internecie rozpętała się prawdziwa burza, a internauci nie szczędzili babci przykrych słów! 
 

 

Babcia się tłumaczy!

Do nieodpowiedzialnej staruszki czym prędzej udał się przedstawiciel komitetu ds. mieszkalnictwa, Wang Ying. Na miejscu okazało się, że 7-latek mieszka z dziadkami, ponieważ jego rodzice pracują w innym mieście. Kobieta jednak zapewniła, że wspólnie z mężem dbają o wnuka i jego on ich oczkiem w głowie. Dopiero, gdy pokazano jej wideo zrozumiała na jakie niebezpieczeństwo naraziła 7-letniego chłopca przebywającego pod jej opieką. Wyznała, że gdy poprosiła wnuka o pomoc w uratowaniu kota to nie myślała o jego bezpieczeństwie


Mimo to na koniec rozmowy staruszka nie kryła oburzenia komentarzami internautów oraz skrytykowaniem jej przez Wang Yinga. W końcu chłopcu nic się nie stało i według niej jest to robienie burzy bez powodu. 


Na całe szczęście babcia miała na tyle siły żeby utrzymać 7-latka. Jednak jej nieodpowiedzialność jest przerażająca!


źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com, donald.pl
 

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku