Babcia Dawidka ma apel do Polaków. Ma być to przestrogą.


12 miesięcy temu
Babcia Dawidka ma apel do Polaków. Ma być to przestrogą.
FB Udostępnij na Facebooku
Babcia zamordowanego Dawidka zdecydowała się zabrać głos. Nie jest obojętna na to co publikowane jest w sieci, tym bardziej że atakuje to dobre imię jej rodziny. Kobieta postanowiła odnieść się do informacji o rodzicach Dawidka, które jak twierdzi są niezgodne z prawdą.
 
Wypowiedź babci chłopczyka wniosła wiele niepewności do tej sprawy. Wśród internautów pojawiło się sporo wątpliwości na temat akcji poświęconej Dawidkowi. Nawet policja nie może czuć się pewna swoich przypuszczeń. 
 

Babcia Dawidka, chce tym samym zwrócić uwagę Polaków na manipulacje mediów. W internecie pojawiły się doniesienia, które miały na celu wzbudzić współczucie wśród odbiorców i wyłudzić od nich pieniądze 

W serwisie zrzutka.pl pojawiła się akcja zebrania pieniędzy na rzecz matki chłopca, która potrzebuje wsparcia po śmierci syna. Babcia zaprzeczyła, by ktokolwiek  konsultował z nimi tę zbiórkę, dlatego wydało się jej to podejrzane. 

 
Nikt nas nie pytał, czy chcemy, żeby zbierano pieniądze. To może być jakieś oszustwo, bo nikt się z nami nie kontaktował. Nie chcemy nagłaśniania sprawy. To dla nas bardzo ciężki czas. Prosimy o to, by nas zostawić w spokoju- mówiła 
 
 Matka chłopca jakiś czas temu w oświadczeniu podziękowała służbom i innym zaangażowanym w pomoc. Teraz jednak nie zabrała głosu w tej sprawie. 
Szanowni państwo, składam podziękowania służbom, które z ogromną determinacją nie szczędząc środków i wysiłku prowadziły akcję poszukiwawczą. Dziękuję lokalnej społeczności, mediom i wszystkim tym, którym los mojego synka nie był obojętny..
 
Źródło: pikio.pl 
Udostępnij na Facebooku