Ariana Grande znów nie wystąpi w Polsce! Dlaczego odwołała koncert?


ponad rok temu
Ariana Grande znów nie wystąpi w Polsce! Dlaczego odwołała koncert?
FB Udostępnij na Facebooku
Ariana Grande to młoda piosenkarka z rzeszą fanów na całym świecie. Również w Polsce, gdzie bilety na jej koncerty sprzedają się błyskawicznie. Gwiazda znów odwołała swój koncert w naszym kraju.
Ariana Grande 9 września w Krakowie na Tauron Arenie miała wystąpić z koncertem. Niestety koncert został odwołany. Agencja opublikowała w mediach społecznościowych informacje na ten temat, brzmią one następująco:
"Live Nation informuje, iż z powodów osobistych Artystki nastąpiły zmiany w wydarzeniu Ariana Grande Sweetener World Tour. Koncerty zaplanowane na 5 września w Hamburgu (Niemcy) i 8 września w Pradze (Czechy), zostały przełożone i odbędą się: 9 października (Hamburg) oraz 4 września (Praga).
Z przykrością informujemy, że koncert Ariany Grande planowany na 9 września w Krakowie (Polska) zostaje odwołany."


To już kolejny odwołany koncert artystki w naszym kraju. W 2017 roku odwołano koncerty w Łodzi, decyzja ta spowodowana była zamachami terrorystycznymi w Manchesterze. Fani liczyli że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie, aby odbył się koncert Ariany. Po decyzji o odwołaniu fani nie kryli oburzenia w mediach społecznościowych:
"- Czy ona zawsze będzie odwoływała swoje WYPRZEDANE W GODZINĘ koncerty w Polsce? 😂 😂 😂
- Szkoda ze większość zarezerwowała hotele i transport i przepadną pieniądze 
- Niepoważne traktowanie polskich fanów. Dlaczego Niemcy i Czechy przełożone a Polska odwołana 😬"


Myślicie że gwiazda osobiście skomentuje całą sytuacje, czy i kiedy odbędzie się jej koncert w naszym kraju?źródło: party.pl | fotografie: party.pl
Udostępnij na Facebooku