Antek Królikowski w końcu powiedział, co łączy go z Julią Wieniawą! Zaskoczeni?

Małgorzata
9 miesięcy temu
Antek Królikowski w końcu powiedział, co łączy go z Julią Wieniawą! Zaskoczeni?
FB Udostępnij na Facebooku
Antek Królikowski w końcu oficjalnie powiedział, co łączy go z byłą dziewczyną, Julią Wieniawą. Czy po tej wypowiedzi para będzie jeszcze razem?

Antek Królikowski i Julia Wieniawa - czy ta dwójka będzie jeszcze razem? 

Antek Królikowski i Julia Wieniawa przez długi czas tworzyli piękną parę w naszym rodzimym show-biznesie. Chodzili razem na branżowe imprezy, chwalili się swoim uczuciem w mediach społecznościowych i wszyscy wierzyli, że ta dwójka będzie razem już na zawsze. Niespodziewanie jednak zakochani się rozstali. Tuż po tym aktorka zaczęła umawiać się z Baronem z Afromental. Z kolei Antek przez półtorej roku związany był z prawniczką, Kasią Dąbrowską. Teraz aktorzy są ponownie singlami. 


Teraz aktorzy skupiają się na swoich zawodowych zobowiązaniach, ponieważ realizują nowe projekty i grają w serialach czy filmach. Teraz media w Polsce rozpisują się o filmie, w którym dawni zakochani mają wspólnie zagrać. W produkcji "Miłość na cztery łapy" Królikowski i Wieniawa będą grać bowiem parę! Czy praca na planie sprawi, że aktorzy znowu się do siebie zbliżą? 


"Rewia" postanowiła spytać Królikowskiego o to, co łączy go z Wieniawą. Komentarz aktora nie pozostawia złudzeń. 

"To tylko praca." - powiedział spokojnie zaskakując tym z całą pewnością niejedną osobę, która miała nadzieję, że pomiędzy byłymi partnerami na nowo odżyje uczucie. Plotkuje się, że aktor nie chce, aby na wielkim ekranie grała z nim była ukochana i namawia producentów, aby główną rolę w filmie dostała Joanna Opozda

"Wielokrotnie rozmawiał na ten temat z producentami. W tym czasie Asia mówiła zresztą dziennikarzom, że pracują z Antkiem przy wspólnym projekcie." - donosi źródło z otoczenia aktora.

Ciekawe, kto ostatecznie zagra z Antkiem Królikowskim w "Miłość na cztery łapy". 

źródło: jastrzabpost.pl  I  fotografie: jastrzabpost.pl, viva.pl, Instagram, alaluna.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku