Anna Skura opowiada o strasznym wypadku w wyniku, którego ma poparzone całe nogi! Robi to w szczytnym celu!

Małgorzata
12 miesięcy temu
Anna Skura opowiada o strasznym wypadku w wyniku, którego ma poparzone całe nogi! Robi to w szczytnym celu!
FB Udostępnij na Facebooku
Już na początku informujemy, że zdjęcia w artykule są tylko dla osób o mocnych nerwach! Anna Skura ma za sobą bolesne i ciężkie chwile. Przypadkiem wylała się na nią wrząca woda, którą miała w kubku. Teraz prosi o pomoc dla chłopczyka, który też jest ofiarą poparzenia!
Anna Skura jakiś czas temu miała ciężki wypadek. Gdy jadła śniadanie trzymając na rękach swoją dwunastomiesięczną córeczkę na jej nogi wylała się cała zawartość kubka z wrzącą herbatą, którą przygotował dla niej mąż. Influencerka nie ukrywa, że w tamtej chwili myślała tylko o tym, czy nic nie stało się jej córce, Melody. 

 
23 czerwca w niedzielny poranek trzymając malutką Melody na kolanach jadłam śniadanie. Tego dnia mój mąż zrobił mi herbatę, wyjątkowo w większym kubku. Ale nie wypiłam jej nigdy. Małe rączki Melody siedzącej na moich kolanach strąciły całą zawartość wprost na moje nogi. Ból był ogromny,ale wtedy jeszcze tego nie czułam. Moje serce zamarło, bo wiedziałam, że oparzeniu mogła ulec Melodyjka. Jedna chwila, mogła na zawsze zmienić życie nasze i naszego dziecka. Mieliśmy „szczęście”, płyn wylał się tylko na mnie. Dziś po 2 miesiącach już o tym nie pamiętam, choć odsuwanie gorących rzeczy będzie już zawsze moim nawykiem - napisała Skura.

Jednak na tym nie zakończyła. Postanowiła opowiedzieć o swoich tragicznych przeżyciach, aby pomóc innym. Swoim obserwatorom opowiedziała o Mateuszu, który też jest ofiarą poparzenia. Okazuje się, że rodzina chłopca zmarła w następstwie pożaru, który strawił ich dom. Chłopczyk ma poparzone 60% ciała i przed nim wiele lat rehabilitacji. Dzieckiem opiekują się teraz dziadkowie, którzy jednak potrzebują wsparcia finansowego, aby zapewnić, jak najlepsze warunki wnukowi. Anna Skura postanowiła pomóc w nagłośnieniu akcji. 

Więcej o zbiórce: https://subkonta.fundacjapolsat.pl/profile/4ab6c6a8 .źródło: plotek.pl  I  fotografie: plotek.pl

 
Udostępnij na Facebooku