Anna Lewandowska jest w ciąży? Trenerka wypowiedziała się na ten temat!

Małgorzata
9 miesięcy temu
Anna Lewandowska jest w ciąży? Trenerka wypowiedziała się na ten temat!
FB Udostępnij na Facebooku
Anna Lewandowska jest jedną z kobiet, które pojawiły się na okładce najnowszej "Vivy!". Podczas wywiadu opowiedziała szczerze o ciąży i o tym, czy planuje mieć więcej dzieci.
Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Para nigdy nie ukrywała, że chcieliby, aby ich córeczka dość szybko miała rodzeństwo. Obserwujący profil Ani na Instagramie na jednym ze zdjęć dopatrzyli się ciążowego brzuszka. Lewandowska postanowiła wyjawić w "Vivie!" kilka faktów ze swojego życia. Opowiedziała też o tym, jak o mało nie zmarła. 


Anna wyznała, że chcą z Robertem mieć więcej dzieci, ale na razie mają zbyt dużo zobowiązań zawodowych i to ich powstrzymuje. Dodatkowo wyznała, że uwielbiała czas, gdy była w ciąży. To były wyjątkowe i przepełnione magią miesiące. Nie mogła się doczekać dnia porodu. Okazało się jednak, że poród był dla niej traumatyczny i niewiele brakowało, a straciłaby życie. 


"Potem miałam też bardzo trudny poród, jeszcze trochę, a mogłabym odejść z tego świata. To też mi pokazało, że jestem mocna, że nie ma rzeczy niemożliwych i trzeba się cieszyć każdą chwilą" - wyznała Ania.

Nic więc dziwnego, że jak na razie Ania bardziej skupia się na pracy niż na powiększeniu rodziny. Z pewnością potrzebuje trochę czzasu, aby dojść do siebie po tym wszystkim. Trenerka zdradziła też w rozmowie, że jej córka, Klara jest niezwykle żywym i otwartym dzieckiem, które nie boi się obcych osób. 

Lewandowska wyznała też, że chce rozszerzyć swoją karierę również na rynek zzagraniczny i dlatego też pracuje teraz nad tłumaczeniem swojej książki na język niemiecki. źródło: pomponik.pl  I  fotografie: Instagram

 
 
Udostępnij na Facebooku