Anja Rubik ponownie kusi! Tym razem pokazała się w reklamie lodów!

Małgorzata
10 miesięcy temu
Anja Rubik ponownie kusi! Tym razem pokazała się w reklamie lodów!
FB Udostępnij na Facebooku
Anja Rubik to niewątpliwie ikona mody i modelka, którą kojarzy niemal każdy. Brała udział w kampaniach takich domów mody, jak Chloe, Gucci, Chanel, Valentino, Estee Lauder, Versace i YSL. Teraz możemy Rubik zobaczyć w reklamie lodów Magnum!

Anja Rubik w reklamie lodów!

Anja Rubik jest jedną z najlepszych modelek na całym świecie. Tym razem Polka od lat mieszkająca w Stanach Zjednoczonych postanowiła wystąpić w reklamie lodów Magnum, które teraz będą dostępne w polewie o pięknym rubinowym kolorze i jagodowym smaku. 


Hasło najnowszej kampanii reklamowej lodów Magnum to #przekroczgraniceprzyjemnosci. Hasło to idealnie pasuje do Rubik, która jest osobą, która niejednokrotnie przekraczała granice możliwości w świecie mody, jest aktywistką społeczną i środowiskową. Wprost mówi o tym, co myśli i nie przejmuje się zdaniem innych. Wszystko to sprawiło, że Magnum wybrało właśnie Rubik na swoją ambasadorkę i wspiera jej fundację Sexedpl


Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem i nie możemy się doczekać, gdy plakaty z Anją Rubik pojawią się w całej Polsce!
 
 


źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl

Zobacz także:

1. Daniel Martyniuk obiecał przed sądem, że się poprawi! Ile wytrzyma w swoim postanowieniu?
2. Ciężarna Lara Gessler paraduje nago po ulicach Warszawy. Kontrowersyjna sesja zdjęciowa.
3. Marcelina Zawadzka przyznała się do dwóch z trzech stawianych jej zarzutów! Jednak jest winna?!
 

 

Udostępnij na Facebooku