Kwarantanna. Aneta Zając i jej synowie bawili się w salon fryzjerski. Efekt można zobaczyć na jej głowie.

Karolina
4 miesięcy temu
Kwarantanna. Aneta Zając i jej synowie bawili się w salon fryzjerski. Efekt można zobaczyć na jej głowie.
FB Udostępnij na Facebooku
Kwarantanna domowa to świetny czas na wykorzystanie swoich pomysłów na zabawę. Aneta Zając i jej synowie mieli niesamowity pomysł na zajęcie wolnego czasu. Postanowili zabawić się wspólnie w salon fryzjerski. Aneta Zając musiała udowodnić, że im naprawdę ufa.

Kiedy dzieci mają wolne od szkoły

Ciężko jest znaleźć ciekawe i do tego rozwijające zajęcie dla dzieci w ostatnim czasie. Aneta zając jest mamą bliźniaków, więc zadanie ma podwójnie trudne. Aktorka jednak udowodniła, że można w świetny sposób spędzić wolny czas z dziećmi. Zaufała im chyba, co można zobaczyć na zdjęciu, jakie udostępniła. 

Czas wolny z dziećmi

Aneta Zając udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie w "domowym wydaniu". Napisała także o tym, że spędza swój wolny czas z dziećmi i poświęca im każdą chwilę. Szuka inspiracji do tego, by się nie nudzili. Znalazła świetny sposób na nudę i "udostępniła" im swoje włosy. Efekt pracy chłopaków, jak się okazuje można obejrzeć na głowie aktorki. 

Aneta pisze o tym, że mieli dziś w domu salon fryzjerski, a ona jak to mówi "fryzurę na cebulę" albo jak kto woli na "czosnek". Sama osobiście jest nawet zadowolona. A raczej nie jest niezadowolona. 

 
Wielu fanów pozytywnie skomentowało zabawę, jaką wymyśliła Aneta. Niektórzy nawet mówią o tym, że w ich domach często powstaje salon fryzjerski, w którym fryzjerami są ich dzieci.

Jak zareagowali internauci: 

Cebula najlepsza. Ja ją uwielbiam, niezawodna.
Nie ma to, jak fryzjer "mama".
Cebula teraz bardzo w modzie - czytamy.

Aktywność instagramowa

Aktorka Aneta Zając ma ze swoimi fanami bardzo dobry kontakt. Często relacjonuje swoje życie codzienne na swoim instagramowym profilu, dzięki czemu fani są na bieżąco i wiedzą co słychać u ich idolki. Kobieta bardzo ceni sobie prywatność swojej rodziny. Jej posty najczęściej dotyczą jej samej, a nie oszukujmy się właśnie tego oczekują jej fani. W ostatnich dniach aktorka wstawiła nawet swoje zdjęcie z dzieciństwa. Jak mówią internauci "Anetka wyglądała przesłodko" 

Źródło: plotek.pl 

Zobacz także: 

1. Wykryto nowe objawy koronawirusa. Nie lekceważ ich!!
2. Zmarła na koronawirusa osierociła dziecko. Suma zbiórki rośnie z każdą godziną. Niesamowite!!
3. Zmarła ósma osoba z powodu zakażenia Koronawirusem w Polsce.
4. Małżeństwo wspiera potrzebujący szpital. Niesamowite, że wystarczyły drukarki 3D i zaangażowanie. Wspaniała inicjatywa!
Udostępnij na Facebooku