Andrzej Wrona przechodzi na weganizm! Wszystko to dzięki żonie!

Małgorzata
ponad rok temu
Andrzej Wrona przechodzi na weganizm! Wszystko to dzięki żonie!
FB Udostępnij na Facebooku
Andrzej Wrona zaskoczył swoich obserwatorów decyzją, jaką właśnie podjął! Siatkarz postanowił zrezygnować z mięsa, które dotąd królowało w jego diecie i przejść na weganizm! Zosia Zborowska świętuje!
Andrzej Wrona to jeden z najprzystojniejszych sportowców w naszym kraju. Wiele kobiet do niego wzdychało,a on sam długo szukał wymarzonej partnerki. Wszystko zmieniło się, gdy poznał Zosię Zborowską. 


Para szybko się zaręczyła, a niedawno stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość udało im się utrzymać w tajemnicy, a później pochwalili się ze swoimi obserwatorami zdjęciami i filmikami z tego wyjątkowego wydarzenia. 


Nie od dziś wiadomo, że Zosia Zborowska jest zagorzałą weganką i ze wszystkich sił broni praw zwierząt. Jej mąż dotąd uwielbiał mięso i nic nie wskazywało na to, ze ma się to zmienić. Teraz na swoim Instagramie poinformował fanów, że zamierza wprowadzić zmiany w swoim jadłospisie i... przechodzi na weganizm!


Jego żona z pewnością jest przeszczęśliwa z takiego obrotu spraw!źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl , Instagram, jastrzabpost.pl
 
Udostępnij na Facebooku