Amerykański aktor wyznał, że będzie głosował w polskich wyborach. Na kogo odda swój głos?

Joanna
9 miesięcy temu
Amerykański aktor wyznał, że będzie głosował w polskich wyborach. Na kogo odda swój głos?
FB Udostępnij na Facebooku
Paul Wesley na swoich mediach społecznościowych opublikował wpis, na którym poinformował że będzie głosował w tegorocznych wyborach prezydenckich! Za kim jest popularny amerykański aktor?
Paul Wesley swą popularność zawdzięcza dzięki popularnemu serialowi ''Pamiętniki wampirów'', w którym wciela się w postać wampira o imieniu Stefan. Zapewne część z Was o tym nie wie, ale Paul Wesley to tak naprawdę Paweł Tomasz Wasilewski. Aktor mimo że wychował się w Stanach Zjednoczonych, tak naprawdę jest z pochodzenia Polakiem, dzięki czemu ma on także polskie obywatelstwo, które upoważnia go do głosowania w wyborach prezydenckich. 

Na kogo zagłosuje Paul Wesley?

W związku z nadchodzącymi wyborami, coraz więcej celebrytów wyjawia na kogo ma zamiar głosować. Zrobił to m.in. Krzysztof Rutkowski, który swój wybór ciekawie zaargumentował

Na kogo jednak zagłosuje Paul Wesley? Amerykanin wyznał, że jest dumny że będzie mógł zagłosować w polskich wyborach, a jego kandydatem jest Trzaskowski. 
 
 
Jestem dumny z tego, że po raz pierwszy będę mógł zagłosować w nadchodzących polskich wyborach prezydenckich! @trzaskowski - napisał na Twitterze. 

Zaskoczeni wyborem serialowego Stefana?
 
Paul Wesley zagłosuje w polskich wyborach.

 
Źródło: plotek.pl | Fotografie: antyradio.pl, aceshowbiz.com, eonline.com

Zobacz także:

1. Nie żyje uczestniczka programu ''Druga twarz''. Miała zaledwie 21 lat..
2. Rafał Maślak zaskoczył swoją wypowiedzią! "Zaciągnąłem spory kredyt."
3. Marcelina Zawadzka trafi do więzienia?! Oskarżono ją o oszustwa podatkowe!
 
Udostępnij na Facebooku