To jakiś ABSURD, z jakimi błędami Ambasada wystawiła reklamę Polski!!

Karolina
6 miesięcy temu
To jakiś ABSURD, z jakimi błędami Ambasada wystawiła reklamę Polski!!
FB Udostępnij na Facebooku
Polska dyplomacja, która miotała się przez Donaldem Trumpem, nie wiedząc czy ma klękać, czy wstawać z kolan dopuściła się również wielu innych błędów. Najgorzej szokują błędy ORTOGRAFICZNE!! W centrum Berlina została wystawiona tablica, mająca na celu promocję Naszego kraju. polska ambasada popełniła w jej treści wiele błędów ortograficznych.
W jaki sposób ma Nas postrzegać cała Unia i cały Świat, skoro w tak prestiżowym miejscu, jak aleja Unter den Linden Polacy wystawili plansze z informacjami o Naszym kraju, na którym roi się od błędów! Szok i niedowierzanie.
W jaki sposób będą postrzegać Nas za granicami kraju, skoro Nasi przedstawiciele dopuszczają do wystawienia tak złej wizytówki. Jak mówi przysłowie "jak Cię widzą, tak Cię piszą". Nasz kraj był reklamowany, jako miejsce wielu kultur, lecz nie pokazaliśmy zbyt dużej inteligencji i mądrości. 
 
Aż ciężko jest się doliczyć, jak dużo błędów widnieje na planszy. Daniel Tilles na Twitterze na początku zliczył ich aż 17, natomiast bardzo szybko zdołał odnaleźć ich więcej. 
Najbardziej interesująca jest pisownia Warszawy. Ktoś chyba nie mógł się do końca zdecydować czy wybrać pisownię polską, angielską, czy też niemiecką. Ostatecznie napisano dość oryginalnie- "Warszaw". 


 
Plansza została wykonana naprawdę bardzo niechlujnie, a internet obiegają jej fotografie, wzbudzając śmiech u ludzi. 

WYDAJE NAM SIĘ, ŻE NIE TAKĄ PROMOCJĘ MIAŁA STWORZYĆ POLSKA AMBASADA!

Źródło: natemat.pl
Udostępnij na Facebooku