Agnieszka Woźniak-Starak przygotowuje się do ślubu! Co za wiadomość!

Małgorzata
4 miesięcy temu
Agnieszka Woźniak-Starak przygotowuje się do ślubu! Co za wiadomość!
FB Udostępnij na Facebooku
W mediach wybuchła prawdziwa burza po tym, jak internet obiegła informacja, że Agnieszka Woźniak-Starak szykuje się do ślubu! Podobno tę plotkę puścił w obieg pracownik TVN-u, a jak wiadomo w każdej plotce jest ziarnko prawdy.

"Nie wyobrażam sobie życia bez niego." 

Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu 2019 roku została wdową po tym, jak jej ukochany mąż zginął na Jeziorze Kisajno na Mazurach. Dziennikarka bardzo przeżyła śmierć ukochanego, o którym wielokrotnie mówiła:

"Nie wyobrażam sobie życia bez niego."

To dlatego śmierć Piotra Woźniaka-Staraka była prawdziwym ciosem dla gwiazdy TVN-u. Dziennikarka wycofała się z mediów społecznościowych i jej jedyną wiadomością po śmierci męża, przed jego pogrzebem było wzruszające pożegnanie na łamach "Gazety Wyborczej":

"Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi, proszę, siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja."


Agnieszka Woźniak-Starak dopiero teraz wraca do pracy. Zaczęła od prowadzenia audycji w jednej z rozgłośni radiowych. Media jednak bardziej zainteresowała wiadomość jakoby szykowała się ona do ślubu! Ale jak to zawsze bywa - w każdej plotce jest ziarnko prawdy. Okazuje się, ze gwiazda rzeczywiście przygotowuje się do ślubu, ale... swojej przyjaciółki, Zofii Ślotały! Dziennikarka najprawdopodobniej będzie jej towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu w roli druhny. 

 

Agnieszka bardzo się cieszy ze szczęścia przyjaciółki!

Agnieszka i Zosia znają się od lat. Więź, która je łączy zaczęła się od wspólnego zamiłowania do jogi. Zosia wraz z narzeczonym była jednym z najważniejszych gości na bajecznym ślubie Agnieszki i Piotra. Wspierała też dziennikarkę po stracie ukochanego męża. Teraz prezenterka będzie przy wizażystce w jednym z najpiękniejszych dni w jej życiu. 

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, chillizet.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku