Agnieszka Woźniak-Starak nie nosi już na palcu obrączki. Nadchodzą zmiany?

Małgorzata
11 miesięcy temu
Agnieszka Woźniak-Starak nie nosi już na palcu obrączki. Nadchodzą zmiany?
FB Udostępnij na Facebooku
Agnieszka Woźniak-Starak dopiero, co wróciła do życia publicznego po śmierci ukochanego męża, a już jest na świeczniku. Podczas premiery ostatniego filmu produkowanego przez Piotra Woźniaka-Staraka w oczy wszystkim rzucił się brak obrączki na palcu gwiazdy TVN.
Agnieszka Woźniak-Starak jest przyzwyczajona do blasku fleszy i bycia w centrum zainteresowania. Jednak teraz najchętniej unikałaby mediów i w spokoju przeżywała żałobę. Zdecydowała się jednak pojawić na premierze filmu, który został wyprodukowany przez "Watchout Studio", gdy Piotr Woźniak-Starak jeszcze żył. Chciała w ten sposób oddać hołd ukochanemu mężowi. Na premierze pojawiła się w nowej fryzurze i bez obrączki. 


Tuż przed wyświetleniem "Ukrytej Gry" robiła wszystko, aby nie okazywać żadnych emocji, gdy obiektywy aparatów były skierowane w jej stronę. Jednak podczas oglądania ostatniego dzieła, nad którym pracował jej mąż popłakała się, co jest dość zrozumiałe. 


To co jednak zaskoczyło zebranych to fakt, że na palcu prezenterki nie było obrączki ślubnej, którą podczas ślubu na palec Agnieszki założył mąż. Prowadząca "Azja Express" zostawiła na palcu jedynie pierścionek zaręczynowy, który otrzymała podczas Balu Fundacji TVN. W komentarzach pojawiły się pytania, czy celebrytce przeszkadza obrączka i wywołuje smutne wspomnienia, czy po prostu postanowiła ją zdjąć skoro jej mąż nie żyje.. 


źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl 
 
Udostępnij na Facebooku