Agnieszka Woźniak-Starak wciąż milczy o zaginięciu męża? Powinna się wypowiedzieć?

Małgorzata
11 miesięcy temu
Agnieszka Woźniak-Starak wciąż milczy o zaginięciu męża? Powinna się wypowiedzieć?
FB Udostępnij na Facebooku
Polskie media od wczoraj wymieniają się informacjami o zaginięciu jednego z najbogatszych mężczyzn w naszym kraju. Prywatnie jest on mężem znanej prezenterki i dziennikarki, Agnieszki Woźniak-Starak. Niedługo para miała świętować drugą rocznicę ślubu.
Piotr Woźniak-Starak zaginął po tym, jak wpadł do wody podczas wykonywania manewru motorówką. Razem z nim była 27-letnia kobieta. Jej udało się dopłynąć do brzegu, a producenta filmowego szukają płetwonurkowie, strażacy, MOPR i policja. Internauci próżno szukają jakiegokolwiek oświadczenia rodziny zaginionego - Agnieszka oraz jego rodzice milczą, jak zaklęci. 


Na profilu Instagramowym dziennikarki pojawiło się wiele komentarzy dotyczących zaginięcia jej męża. Internauci pytają, czy już coś wiadomo, jak się czuje. Jest też wiele komentarzy, które mają pokrzepić prezenterkę. Ona jednak nie zdecydowała się odpowiedzieć na żaden z nich. 


Agnieszka i Piotr zostali małżeństwem w sierpniu 2017 roku. Para przebywała razem na Mazurach w posiadłości rodziców Staraka w miejscowości Fuleda. Przed tym strasznym wydarzeniem była prowadząca "Azja Express" pochwaliła się zdjęciem, na którym jest uśmiechnięta. To właśnie pod tą fotografią piszą internauci. 


Myślicie, że Agnieszka Woźniak-Starak powinna w takiej chwili odpowiedzieć komentującym? A może powinni oni zrozumieć, że ma teraz ważniejsze sprawy na głowie? źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl
Udostępnij na Facebooku