Afera po wyznaniu Macieja Musiała na temat seksu! Szok!

Małgorzata
9 miesięcy temu
Afera po wyznaniu Macieja Musiała na temat seksu! Szok!
FB Udostępnij na Facebooku
Magda Mołek przeprowadzając wywiad z młodym aktorem, Maciejem Musiałem spytała go o seks przed ślubem. Cóż, jego odpowiedź wywołała niezłą aferę!
Maciej Musiał niewątpliwie jest jednym z najprzystojniejszych i najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Aktor pomimo młodego wieku ma na swoim koncie dużo ról, a ostatnio zagrał w serialu TVN "Pułapka". Będąc na fali Musiał został zaproszony do programu "W roli głównej". Prowadząca go Magda Mołek postanowiła wypytać Musiała o kilka intymnych szczegółów z jego życia. 


W pewnym momencie Mołek zaproponowała aktorowi grę, w której miał szybko odpowiadać na zadawane pytania. Otrzymał dwie tabliczki z napisami: "HOT" i "NOT" i to właśnie nimi miał udzielać odpowiedzi. Wtedy dziennikarka spytała Macieja, co myśli o seksie przedślubnym. Odpowiedź z całą pewnością mogła zaskoczyć niejedną osobę!


"Sorry, mamo." - powiedział aktor i uśmiechnął się do kamery, a później podniósł tabliczkę z napisem... "HOT"!

Część fanów aktora się oburzyła, ponieważ uznawali go za osobę niezwykle religijną i byli pewni, że z seksem wstrzymuje się do momentu, aż pozna odpowiednią kobietę, której będzie przysięgał dozgonną miłość przed Bogiem. A tymczasem swoim wyznaniem Maciej przyznał, że uprawia seks i nie jest to dla niego żadnym problemem. Wyznanie to zaskoczyło najwyraźniej też prowadzącą, która chciała uzyskać, jak najwięcej szczegółów. Musiał wyznał w końcu, że marzy o założeniu rodziny. 

"Chciałbym mieć rodzinę, dzieci, dom. Jak wchodzę w każdy związek, to myślę o tym. Nie chciałbym przez całe życie tylko randkować i spotykać się na chwilę. Charakter kobiety jest najważniejszy, to jest seksi. Musi to być kobieta z pasjami, pozytywna."

Myślicie, że Musiał miał na myśli swoją aktualną dziewczynę, Olgę Buławę?źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl
Udostępnij na Facebooku