9-letnia dziewczynka uciekła z domu w samej piżamie. Powód jest naprawdę przerażający!

Małgorzata
ponad rok temu
9-letnia dziewczynka uciekła z domu w samej piżamie. Powód jest naprawdę przerażający!
FB Udostępnij na Facebooku
26 marca w Tarnowie doszło do dość niepokojącego wydarzenia. Po godzinie 21 pustymi ulicami miasta błąkała się 9-letnia dziewczynka ubrana w samą piżamę. Powód dla którego dziecko wyszło z domu jest naprawdę zaskakujący!

9-latka błąkała się samotnie po pustych ulicach. 

26 marca po godzinie 21, gdy na tarnowskich ulicach nie powinno być nikogo spotkano 9-letnią dziewczynkę. Natknęła się na nią policja patrolująca miasto. Dziecko było ubrane w samą piżamę. 9-latka płakała i cała się trzęsła. Funkcjonariusze od razu domyślili się, że dziecko spotkało coś niedobrego i ze muszą jej natychmiast pomóc. Jeden z policjantów oddał dziewczynce swoją kurtkę, a potem skontaktował się ze swoim szefostwem, które załatwiło 9-latce odpowiednie ciepłe ubrania. 


Funkcjonariusze porozmawiali z dziewczynką. 9-latka opowiedziała im o tym, co jej się przytrafiło. Okazało się, że uciekła z domu, bo jej rodzice byli kompletnie pijani i bała się z nimi zostać. przerażały ją ich krzyki i zaczepianie jej. Postanowiła, że wyjdzie i pójdzie do swojej cioci, która zawsze się o nią troszczyła. Policjanci po wysłuchaniu 9-latki byli oburzeni postępowaniem jej rodziców. Udali się pod wskazany adres, aby z nimi porozmawiać o zaistniałej sytuacji. Nie udało im się jednak odbyć konwersacji, bo małżeństwo było pod wpływem alkoholu i bardzo agresywnie zachowywali się względem patrolu. Funkcjonariusze postanowili przetransportować parę na komisariat. 

Rodziców 9-latki na komisariacie poddano badaniu stanu trzeźwości. Matka miała prawie 1,5 promila alkoholu, a ojciec 2,5 promila. Teraz zostaną postawieni przed sądem rodzinnym. Dziewczynka trafiła pod opiekę placówki opiekunczej. Być może później zostanie umieszczona w domu cioci. 

źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku