98 letni mężczyzna skrywał tajemnicę, która dopiero po 70 latach wyszła na jaw!!

Karolina
ponad rok temu
98 letni mężczyzna skrywał tajemnicę, która dopiero po 70 latach wyszła na jaw!!
FB Udostępnij na Facebooku
Russ Gremer jest 98 letnim mężczyzną. Niedużo brakuje mu do przeżycia wieku.. Jest to emeryt, który czuje, że swoje życie przeżył godnie, jest szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.

Mężczyzna przez całe życie żył dość skromnie, lecz dopiero w wieku 98 lat przyznał się do tego, że jest multimilionerem!
Dokładnie przez 70cioma latami, Russ zakupił akcję sieci aptek, z kwotę 100 dolarów! 
Cytując słowa staruszka: "Pomyślałem, że ludzie zawsze będą potrzebować leków, podobnie jak kobiety kosmetyków" To zdecydowanie najlepsza decyzja w jego życiu!!


Okazało się, że mężczyzna miał stuprocentową rację!!

Po upływie 70 lat inwestycja Russa zwróciła się i przyniosła zysk! 200 tysięcy procent zysku z inwestycji przed 70 lat!
Papiery, o których wiedział tylko ten mężczyzna obecnie są warte około 2mln dolarów. Ten facet ma ogromną sumę pieniędzy, jest bogaczem, lecz nigdy nie korzystał z tych pieniędzy i nikomu o nich nie powiedział. 
NIE TYLKO SĄSIADÓW, ALE I CAŁY ŚWIAT ZASKOCZYŁ SWOJĄ TAJEMNICĄ!

Swoim gestem w wieku 98 lat pokazał, że jest naprawdę człowiekiem o wielkim sercu! 
Russ przekazał cały majątek na fundację zajmującą się rezerwatem przyrody. Staruszek kocha naturę i chce, by dzieci miały możliwość obcowania z naturą, tak jak on w latach dzieciństwa. 
 
Staruszek mówi wprost, że żadne pieniądze nie są mu do szczęścia potrzebne i na pewno bardziej się przydadzą innym. Jemu obecnie największą radość przynosi przesiadywanie na werandzie ze swoim pupilem.  
Bez wątpienie można przyznać, że taka "sumka" zainwestowana w przyrodę korzystnie wpłynie na cały świat i dzięki temu mężczyźnie wiele zwierząt odzyska spokój.. 
Źródło: wiesz.net.pl 
Udostępnij na Facebooku