Ma 87 lat i 1300 dzieci! Teraz zdradza szczegóły ze swojej młodości!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Ma 87 lat i 1300 dzieci! Teraz zdradza szczegóły ze swojej młodości!
FB Udostępnij na Facebooku
Detektyw Sid Roy zgodził się poprowadzić dość nietypową sprawę. Chodziło o odnalezienie biologicznego ojca. Podczas śledztwa okazało się, że mężczyzna ma 1300 dzieci! Jak to możliwe?!
Całe dochodzenie trwało 15 lat, bo detektywa zgłaszały się kolejne osoby prosząc o to samo -odnalezienie biologicznego ojca. W końcu Roy natrafił na ślad listonosza. Okazało się, że mężczyzna ma 1300 dzieci, a przynajmniej taką liczbę jego potomstwa udało się ustalić za pomocą badań DNA. Szacuje się jednak, ze osób, które są dziećmi tego mężczyzny może być dużo więcej!


Rodziny zwracały się o pomoc anonimowo i nie chciały, aby ktokolwiek poznał ich tożsamość. W związku z tym liczne rodzeństwo nigdy się nawet nie poznało. 


Okazało się, że listonosz był bardzo podobny do gwiazdora z lat 60.-tych - Jonny'ego Casha. Kobiety wprost szalały za jego muzyką i nim samym. Należał bowiem do grona najprzystojniejszych mężczyzn tamtych lat. 


To podobieństwo sprawiało, że kobiety ulegaly przystojnemu listonoszowi i traciły dla niego całkowicie głowę!


"Lata sześćdziesiąte to były słynne czasy Johnny’ego Casha. Moje podobieństwo do niego robiło duże wrażenie na kobietach. Niektóre naprawdę myślały, że jestem Johnny Cash. Nie wiem, czy w to wierzyły, czy próbowały przekonać same siebie, ale kimże byłem, żeby powiedzieć „nie” na szybki numerek?” - wspomina staruszek po latach. 


A że w tamtych czasach nie stosowano antykoncepcji, tak kobiety, do drzwi których pukał przystojny listonosz zachodziły w ciążę. 

Rodziny nie planują pozywać listonosza, bo chcą, aby ich tajemnica nie ujrzała światła dziennego oraz aby nikt nie dowiedział się kim są.


źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
 
Udostępnij na Facebooku