39-latek uwiódł i wykorzystywał seksualnie 13-letnią dziewczynkę. Poznali się przez internet.

Joanna
6 dni temu
39-latek uwiódł i wykorzystywał seksualnie 13-letnią dziewczynkę. Poznali się przez internet.
FB Udostępnij na Facebooku
Poznał ją przez internet, uwiódł obiecując wspólne życie, po czym wykorzystał seksualnie. 39-letni mężczyzna podejrzewany o czynności seksualne z nieletnią został zatrzymany przez policjantów z wydziału do walki z cyberprzestępczością.
Ze względu na bardzo delikatny charakter sprawy, śledczy nie ujawniają zbyt wielu szczegółów. Wiadome jest, że ofiarą pedofila padła 13-letnia mieszkanka województwa pomorskiego. 

39-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego poznał 13-latkę przez internet w połowie ubiegłego roku. Mężczyzna uwodził dziewczynkę, deklarując swoją miłość. Wysyłał jej także swoje nagie zdjęcia przez komunikator internetowy. Omamił nastolatkę do takiego stopnia, że udało mu się namówić ją na seks. Gdy mężczyzna przyjechał nad morze, doszło do ich spotkania. W trakcie tych spotkań dochodziło do molestowań seksualnych, oraz do stosunków płciowych. 

Na początku tego tygodnia, gdańscy funkcjonariusze z wydziału do walki z cyberprzestępczością udali się do miejsca zamieszkania pedofila w województwie mazowieckim. Mężczyzna, całkiem zaskoczony obecnością policji, nie stawiał oporu. Został przetransportowany do jednostki policji, gdzie usłyszał zarzuty o charakterze pedofilskim. 

Zgodnie z decyzją sądu, 39-latek został aresztowany na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet 12 lat więzienia. 

Jak informuje rzecznik prasowy KWP w Gdańsku, Maciej Stęplewski - sprawa ta jest rozwojowa, a policja nie wyklucza dalszych zatrzymań. 

Źródło: trojmiasto.pl, rmf24.pl | Fotografie: wiadomosci.onet.pl

Zobacz także:

1. Wielkopolskie. Tragiczny wypadek nastolatka w skateparku. Jest apel do świadków.
2. Żyją z zasiłków mając trójkę dzieci. Takie życie im pasuje!
3. 
Warszawa. Pijany wtargnął na wybieg i szarpał się z niedźwiedzicą. [VIDEO]
Udostępnij na Facebooku