32-latek zmarł 16 dni po ślubie. Smutny finał przepięknej miłości.

Małgorzata
6 dni temu
32-latek zmarł 16 dni po ślubie. Smutny finał przepięknej miłości.
FB Udostępnij na Facebooku
Dan i Becca poznali się przypadkiem i zakochali w sobie. Kobieta siedziała i w ciszy czytała książkę. Mężczyzna, gdy tylko ją zobaczył postanowił, że się dosiądzie. Zaczęli rozmawiać i po chwili postanowili, że chcą przegadać z sobą całe życie.

Przypadkowe spotkanie. 

Mało kto wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Wydaje nam się, że takie sytuacje zdarzają się tylko w komediach romantycznych, a tymczasem historia Dana i Becci pokazuje, że w prawdziwym życiu też tak bywa. Para po raz pierwszy spotkała się w kawiarni. Dan zobaczył siedzącą przy stoliku dziewczynę, która czytała książkę. Zaciekawiony dosiadł się i... został na zawsze. Jeszcze tego samego dnia Dan i Becca poszli razem na koncert. 

Już wtedy Dan wiedział, że choruje na bardzo rzadką postać raka – pleomorphic saromatoma carinoma. Choroba była nieuleczalna. Jednak wierzył, że wszystko może się zdarzyć. 


Dan, co prawda mógł po prostu się poddać i zamknąć w domu, ale wiedział, że czeka go coś lepszego w życiu. Gdy poznał Beccę wiedział już, że to ona jest sensem jego życia i to na nią czekał tyle czasu. Zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia i bardzo szybko spytał, czy chce zostać jego żoną. Becca od razu się zgodziła. 

Dan odszedł 16 dni po ślubie. 

Choroba Dana postępowała. Mężczyzna zaczął bardzo chudnąć i miał problemy z poruszaniem się. Jednak, gdy przyszedł dzień ślubu mężczyzna zrobił, co mógł, aby samodzielnie dotrzeć do ołtarza. Ślub zakochanych był komentowany w internecie nawet przez zupełnie obce osoby. Z kolei muzyk z Foo Fighters, na ktorego koncercie byli w dniu, gdy się poznali zaprosił ich na ponowny występ. Niestety, stan młodego małżonka nie pozwolił mu na wyjście. Dan odszedł po 16 dniach od ślubu. Ostatnie 8 dni jego życia przepełnionych było ogromnym cierpieniem, jednak od jego łóżka nawet na krok nie odchodziła ukochana Becca. Kobieta zapewnia, że nie żałuje ani jednego dnia spędzonego z 32-latkiem i że jest szczęsliwa, że chociaż przez te kilkanaście dni mogła być żoną najwspanialszego mężczyzny na świecie. 


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, planeta.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku