25-letnia matka niespodziewanie umarła. Najbliżsi w jej szafce znaleźli powód jej śmierci!

Małgorzata
6 dni temu
25-letnia matka niespodziewanie umarła. Najbliżsi w jej szafce znaleźli powód jej śmierci!
FB Udostępnij na Facebooku
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zaczyna o siebie dbać - ćwiczą i odpowiednio się odżywiają. Niestety są też osoby, które na skróty chcą osiągnąć to, co inni mają dzięki ciężkiej pracy i sięgają po suplementy diety i inne podejrzane medykamenty.
25-letnia Meegan zmarła, ponieważ chciała przyspieszyć swój powrót do lepszej formy. Kobieta osierociła dwójkę dzieci, a jej najbliżsi dopiero po śmierci odkryli, co stało się 25-latce. 

Ćwiczenia i różne suplementy. 

Meegan chcąc wyglądać, jak kobiety z pierwszych stron gazet postanowiła stosować odżywki białkowe. Niestety, przedawkowała je i tym samym doprowadziła do swojej przedwczesnej śmierci. Rodzina natrafiła na te suplementy, gdy otworzyła jedną z szafek. 


Wiele osób zażywa odżywki białkowe i nie powoduje to u nich stanu zagrożenia życia. Jednak sytuacja Meegan wyglądała inaczej. Kobieta była nosicielkę choroby genetycznej, która nie pozwalała na prawidłowe trawienie białek. W związku z tym spożywając odżywki białkowe Meegan szkodziła sobie. 25-latka czuła się coraz gorzej, ale nie przypuszczała, że to wszystko przez swoją chęć posiadania lepszej figury. Co prawda młoda matka opowiadała swojej rodzicielce o tym, że jest ciągle zmęczona. Dopiero po czasie okazało się, że białka które od dłuższego czasu dostarczała swojemu organizmowi zabijały ją od środka


Po zbyt dużej ilości koktajli proteinowych kobieta niespodziewanie zmarła. Meegan cierpiała na zaburzenie cyklu mocznikowego, który nie pozwala na trawienie związków azotowych, które przyjmuje się wraz z białkiem. Rodzina kobiety odkryła powód jej śmierci dopiero, gdy sprzątali szafki 25-latki. 

źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku