25 lat temu wzięli ślub! Małżeństwo z zespołem Downa świętuje rocznicę!

Małgorzata
tydzień temu
25 lat temu wzięli ślub! Małżeństwo z zespołem Downa świętuje rocznicę!
FB Udostępnij na Facebooku
Maryanne i Tommy to wyjątkowe małżeństwo, które właśnie świętuje 25. rocznicę ślubu! Parę dzieli wiele lat i na początku nikt nie wierzył, że spędzą z sobą życie. Dodatkowo oboje mają zespół Downa. Oni jednak pokazali wszystkim, że miłość pokona każdą przeszkodę.

Wyjątkowa para z Wielkiej Brytanii. 

Maryanne i Tommy są pierwszą parą z zespołem Downa w Wielkiej Brytanii, która wzięła ślub. Dozgonną miłość przyrzekali sobie w 1995 roku. Nie przeszkadzała im nawet to, że mężczyzna był starszy o 13 lat od swojej małżonki. Tommy czekał aż osiemnaście miesięcy, aby spytać ukochaną, czy zostanie jego żoną. Osoby z ich otoczenia były przekonane, że ich związek nie przetrwa i czarno widzieli ich wspólną przyszłość. Teraz małżeństwo świętuje jednak 25. rocznicę ślubu! 

"Mój ślub był najlepszym dniem w moim życiu. Byłam w szoku, kiedy Tommy się oświadczył, ale nie musiałam dwa razy zastanawiać się, czy powiedzieć tak. Tommy i ja nigdy się nie kłócimy. Bardzo kocham mojego męża. On jest moim najlepszym przyjacielem." - powiedziała w programie telewizyjnym podekscytowana Maryanne. 

 

Są małżeństwem i oboje mają zespół Downa. 

Związek 62-latka i 49-latki od początku wzbudzał wiele kontrowersji. Mimo, że zapewniali, że są razem niezwykle szczęśliwi to nikt im nie wierzył, a ludzie patrzyli na nich przez pryzmat ich niepełnosprawności. Teraz, po 25 latach para chce pokazywać innym osobom z Zespołem Downa, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. 

Para ma wiele wspólnych zainteresowań, m.in. są wielbicielami Elvisa i ich mieszkanie jest pełne pamiątek po Królu Rock and Rolla. Tommy uwielbia śpiewać swojej żonie jego hity i wkłada w to całe serce. Małżeństwo codziennie udowadnia, że miłość potrafi być silniejsza od wszystkiego! 


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, parenting.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku