19-latka została zastrzelona podczas przyjęcia urodzinowego! Ogromna tragedia!

Małgorzata
11 miesięcy temu
19-latka została zastrzelona podczas przyjęcia urodzinowego! Ogromna tragedia!
FB Udostępnij na Facebooku
Podczas imprezy urodzinowej w Nowym Jorku zginęła 19-letnia Erica Lopez. Nastolatka wspólnie z przyjaciółmi świętowała urodziny przyjaciółki. Podczas zabawy w jednym z barów na Manhattanie została zaatakowana przez agresywną kobietę.

Śmierć podczas imprezy urodzinowej. 

Erica Lopez razem z chłopakiem i przyjaciółmi wybrała się na imprezę do jednego z barów na Manhattanie. Nastolatkowie chcieli w ten sposób uczcić urodziny jednej z nich. Na miejscu poznali sześć osób, które dołączyły do nich przy barze. Niespodziewanie doszło do dość krępującej sytuacji, ponieważ jedna z kobiet dotknęła pupy nastolatki. Próbowała obmacywać też jej koleżanki. Chłopak Erici - 21-letni Andres Arias stanął w jej obronie i zwrócił uwagę dziewczynie. Nawiązała się między nimi kłótnia. Po niej Erica, jej chłopak i znajomi opuścili imprezę. To wtedy zrozumieli, że ktoś ich śledzi. 


Tuż za nimi jechały dwa samochody. Jeden z kierujących spytał grupę nastolatków, czy coś im przeszkadza, a z drugiego pojazdu wychylił się mężczyzna i wyciągnął broń. Wycelował ją w kierunku Erici i nacisnął na spust. Andres i 19-latka zostali czym prędzej przetransportowani do szpitala. 


21-latek został lekko ranny, ponieważ kula ledwo go drasnęła. Jego dziewczyna niestety zmarła mimo wysiłków lekarzy. W rozmowie z dziennikarzami 21-latek powiedział, że to, że przeżył jest niewątpliwie cudem. Ukochana ocaliła go odsuwając na bok i biorąc na siebie kule napastnika

"Erica była wspaniałą kobietą. Wyzwalała we mnie dobro, a uśmiech nigdy nie schodził z jej twarzy" - powiedział zrozpaczony. 

źródło: fakt.pl  I  fotografie: fakt.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku