Da 180 milionów dolarów mężczyźnie, który zostanie mężem jego córki! Jest tylko jeden haczyk!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Da 180 milionów dolarów mężczyźnie, który zostanie mężem jego córki! Jest tylko jeden haczyk!
FB Udostępnij na Facebooku
Miliarder z Hong Kongu obiecuje 180 milionów dolarów każdemu mężczyźnie, który poślubi jego córkę, Cecil Chao! Okazuje się jednak, że istnieje jeden haczyk - córka mężczyzny jest... lesbijką!

Haczyk - córka miliardera jest lesbijką!

Miliarder obiecuje, że da 180 milionów każdemu mężczyźnie, który zostanie mężem jego ukochanej córki. Okazuje się jednak, że nie jest to takie proste, ponieważ kobieta jest... lesbijką. Miliarder jest tym faktem załamany i nie potrafi tego zaakceptować. 


Mężczyzna nie potrafi pogodzić się z tym, że jego ukochana córka woli kobiety. W związku z tym wpadł na szalony pomysł i postanowił podarować ogromną kwotę każdemu mężczyźnie, który przekona jego córkę do zostania heteroseksualistką i poślubienia go. 


W 2012 roku obiecał przyszłemu zięciowi 60 milionów dolarów. W 2014 roku było to już 120 milionów, a w roku 2018 kwota wzrosła do 180 milionów dolarów

 

Czy komuś się udało? 

Okazuje się, że chętnych było naprawdę wielu, ale żadnemu z nich nie udało się przekonać Gigi do zainteresowania płcią przeciwną i do ślubu. Córka napisała też list otwarty do swojego ojca. 

"Jako Twoja córka nie chciałabym niczego innego, jak tego, żebyś był szczęśliwy. Jednak, jeśli idzie o moje związki i Twoje oczekiwania, tego jednego spełnić nie mogę…"


Milioner oczywiście nie był zadowolony z tego, co napisała jego córka. Mężczyzna miał bardzo mocno wpojone konserwatywne wartości i nie wyobrażał sobie zasiadać przy rodzinnym stole z córką i jej partnerką. Jednak miłość do ukochanego dziecka zwyciężyła i mężczyzna w końcu anulował swoją ofertę. Wyznał też wtedy, że nie zgadza się z wyborem, jakiego dokonała jego córka, ale postara się zaakceptować to i spróbować chociaż poznać jej ukochaną

Okazuje się jednak, że mężczyzna nie ma wciąż zbyt dobrego kontaktu z córką, która pojawia się u niego tylko raz na jakiś czas z okazji jakichś większych, rodzinnych uroczystości. Wygląda jednak na to, że jest szczęśliwa i nie potrzebuje błogosławieństwa ojca, aby wieść życie o jakim zawsze marzyła. Gigi poślubiła też swoją partnerkę i zrobiła to nie patrząc na poglądy swojego ojca

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, fakt.pl

Zobacz także: 

Udostępnij na Facebooku