15-latka zamordowała swojego braciszka? Została zatrzymana przez policję!

Małgorzata
7 miesięcy temu
15-latka zamordowała swojego braciszka? Została zatrzymana przez policję!
FB Udostępnij na Facebooku
Niemieccy śledczy są przekonani, że zaledwie 15-letnia Oliwia zamordowała swojego maleńkiego braciszka! Policjanci rano zatrzymali nastolatkę, która prawdopodobnie pochodzi z Polski. Na razie nie wiadomo, dlaczego dziewczynka tak postąpiła.
Czy 15-latka zabiła swojego braciszka?
Do tej strasznej tragedii doszło 6 listopada w Detmold. Niemiecki "Bild" informuje, że ciało 3-letniego chłopczyka odnalazła matka po powrocie do domu. Odkryto, że chłopczyk zmarł w wyniku rany zadanej ostrym narzędziem. W dniu dzisiejszym ma być przeprowadzona sekcja zwłok, która wyjawi więcej o śmierci malca. 


Podejrzenia od razu skierowane zostały na przyrodnią siostrę 3-latka, Oliwię Martę K. Dziewczyna była poszukiwana przez lokalną policję, bo nagle zniknęła. Zaangażowane zostały psy tropiące i helikopter. 


Śledczy również w mediach umieścili zdjęcia nastolatki i zwrócili się do wszystkich z pomocą o wskazanie miejsca jej przebywania. 

Oliwia została aresztowana!
Po kilkunastu godzinach poszukiwań śledczy odnaleźli 15-latkę. Dziewczyna ukrywała się w Lemgo w Nadrenii Północnej, niedaleko miejscowości, w której mieszkała. Mówi się, że dziewczynka z pochodzenia jest Polką. 

Rzecznik lokalnej prokuratury poinformował dziennikarzy, że chłopiec został zamordowany prawdopodobnie za pomocą ostrego noża. 


Policjanci wciąż nie wiedzą, dlaczego dziewczynka postanowiła zamordować młodszego braciszka i co nią kierowało. 


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 
 
Udostępnij na Facebooku