15 - latek zadźgał rodziców, następnie popełnił samobójstwo.


11 miesięcy temu
15 - latek zadźgał rodziców, następnie popełnił samobójstwo.
FB Udostępnij na Facebooku
Odpoczywający na Teneryfie turyści z pewnością nie spodziewali się takich zdarzeń na ich oczach. W pobliżu barów i restauracji wydarzyła się rodzinna tragedia. 15 - latek pochodzący z Wielkiej Brytanii podjął próbę morderstwa. Chciał on zabić nożem swoich rodziców. Na koniec sam popełnił samobójstwo.
Chłopiec niespodziewanie zaatakował nożem swoich rodziców, po czym sam popełnił samobójstwo. Ciężko ranni dorośli zostali przetransportowani do szpitala. Po swoim czynie nastolatek uciekł w okolice dworca, gdzie następnie rzucił się do wąwozu w 15 metrową przepaść. Jego stan lekarze określają jako bardzo poważny, najważniejsze że chłopiec jednak żyje. Znajduje się on pod obserwacją hiszpańskiej policji.
 
"Śledczy wierzą, że nie jest to typowy przypadek przemocy domowej. Mógł on mieć związek z problemami psychicznymi, na jakie, jak sądzimy, może cierpieć nastolatek" -podaje przedstawiciel policji na Teneryfie. W chwili obecnej czyn popełniony przez nastolatka zakwalifikowany jest jako przemoc domowa. Zarzuty mogą zmienić zakwalifikowanie w toku śledztwa.
 


źródło: popularne.pl | fotografie: tui.pl
Udostępnij na Facebooku