Była 14-latką, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Teraz otwarcie pokazuje, jak wygląda jej codzienność.

Małgorzata
5 miesięcy temu
Była 14-latką, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Teraz otwarcie pokazuje, jak wygląda jej codzienność.
FB Udostępnij na Facebooku
Ciąża dla kobiety jest nie tylko wspaniałą wiadomością, ale i ogromnym wyzwaniem, bo nie bez powodu mówi się, że przyjście na świat dziecka wywraca życie rodziców do góry nogami. A co, gdy w ciążę zachodzi 14-latka?
Natalie dowiedziała się, że jest w ciąży, gdy miała jedynie 14 lat. Była bardzo młoda i przerażona tym, jaki wynik pokazał test. Jednak nastolatka nie zdecydowała się na usunięcie ciąży. Postanowiła, że sprosta próbie, jaką przyszykowało dla niej życie. Teraz ma cudowną, roczną córeczkę i chętnie pokazuje swoją codzienność na Instagramie. 


Przeglądając zdjęcia na Instagramie można jednoznacznie stwierdzić, że mimo młodego wieku Natalie świetnie radzi sobie w byciu mamą. Dziewczyna nie porzuciła szkoły, więc musi dzielić swój czas pomiędzy obowiązek nauki oraz zajmowanie się córeczką. Nie jest to proste, ale 15-latka godzi to wszystko z sobą dzięki swojej zawziętości oraz pomocy rodziny.


Ostatnio z jej profilu w mediach społecznościowych zniknęły wszystkie zdjęcia z chłopakiem oraz ojcem jej dziecka, co może wskazywać na to, że para się rozstała. Natalie jednak nie wypowiedziała się oficjalnie na ten temat. 


Natalie z całą pewnością może być przykładem dla innych nastolatek, które zachodzą w ciążę będąc właściwie dziećmi. Swoją postawą pokazuje im, że nawet w tak młodym wieku można sobie poradzić z byciem mamą i uczennicą. Co prawda trzeba zrezygnować z imprezowania czy biegania z przyjaciółkami po sklepach, ale coś kosztem czegoś. My trzymamy za tę nastolatkę kciuki, bo jest naprawdę dzielna!źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku