12-latek z Anglii będzie najmłodszym transseksualistą! Chce aby lekarze wszczepili mu macicę!

Małgorzata
2 tygodni temu
12-latek z Anglii będzie najmłodszym transseksualistą! Chce aby lekarze wszczepili mu macicę!
FB Udostępnij na Facebooku
Ostatnio coraz częściej słyszymy o dzieciach, które utożsamiają się z inną płcią niż ta, z którą się urodziły. Coraz więcej młodych osób staje się uczestnikami pewnego rodzaju boomu transpłciowego.

Ashley Lammin - chłopiec, który chce być dziewczynką. 

Ashley Lammin jest teraz 12-latkiem, który wprost nienawidzi tego, że jest chłopcem. Będąc już 3-letnim dzieckiem i mieszkając w brytyjskim Ramsgate buntował się przeciwko swojej płci i prosił wszystkich, aby zwracali się do niego tak, jakby był dziewczynką. Początkowo jego najbliżsi śmiali się z jego pomysłów i nie zawracali sobie tym głowy, bo byli przekonani, że to tylko taki etap i niedługo wszystko minie. 

 
Czas jednak płynął, a chłopiec wciąż zachowywał się jakby był dziewczynką i złościł się, gdy traktowano go inaczej. Ponadto mając 5 lat Ashley poinformował swoich rodziców, że chce, aby pozbawiono go męskich narządów płciowych! 
Aktualnie 12-latek przyjmuje hormony, które mają powstrzymać jego dojrzewanie. Tym samym Ashley stanie się najmłodszą w Wielkiej Brytanii osobą transseksualną. Kolejnym krokiem będzie usunięcie męskich narządów płciowych i transformacja ich w żeńskie. 

 

Przeszczep macicy u transseksualisty

Ashley dobrze wie, jak będzie wyglądać jego przemiana z chłopca w dziewczynkę. 12-latek marzy o tym żeby w przyszłości mieć dzieci i chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że może to być niemożliwe to wierzy, że lekarze będą w stanie wszczepić mu macicę. Doskonale wie też, że leki hormonalne będzie musiał zażywać już na zawsze. 


 
 
Mama Ashley, Terry w rozmowie z dziennikarzami wyznała, że bardzo cierpi, gdy widzi, jak bolesne dla jej dziecka jest tkwienie w ciele, którego nienawidzi. 12-latek nawet przeglądając się w lustrze mówi, jak nienawidzi samej siebie teraz. Chciałaby być już dziewczynką i funkcjonować normalnie. Wszystko to ma negatywny wpływ na psychikę nastolatka, który ma coraz dłużej trwające napady złości oraz cierpi na depresję
 
 
Chłopiec jest szczęśliwy, że ma wsparcie swojej mamy, która akceptuje go takiego, jakim jest i we wszystkim go wspiera. źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku