1,5 roczna dziewczynka wypadła z okna i potwierdzono u niej Koronawirusa.

Karolina
12 miesięcy temu
1,5 roczna dziewczynka wypadła z okna i potwierdzono u niej Koronawirusa.
FB Udostępnij na Facebooku
W Łodzi 15 marca (tj. niedziela) 1,5 roczna dziewczynka wypadła z okna kamienicy. Kamienica ta znajduje się przy ul. 6 sierpnia. Chwilę potem okazało się, że dziecko jest zarażone Koronawirusem. Dziewczynka jest hospitalizowana w szpitalu w Łodzi, natomiast rodzina, z którą miała styczność została objęta kwarantanną.

Tragedia w Łodzi

Sytuacja miała miejsce 15 marca, około godziny 15:00 przy ulicy 6 Sierpnia w Łodzi. Rodzina mieszka na 3 piętrze i to właśnie stamtąd wypadło dziecko. Zarówno ojciec i matka byli w domu. Z tego, co wiadomo ojciec- 35 letni mężczyzna spał, natomiast matka- 26 letnia kobieta była w łazience. 

Z informacji udzielanych przez policję najprawdopodobniej to 5 letni brat dziewczynki chwilę przed tragedią otworzył okno, które wcześniej było tylko uchylone. 


Według ustaleń policji, rodzice zostali poddani badaniom. Wiadomo, że kobieta miała 0,8 promila alkoholu we krwi, natomiast ojciec dziecka był trzeźwy. Nigdy wcześniej nie wpłynęły do policji żadne niepokojące zgłoszenia. 

1,5 roczne dziecko zarażone koronawirusem

Dziecko trafiło do szpitala im. Matki Polki w Łodzi, gdzie tuż po przyjeździe przeszła operację.
Z informacji TVN24 wiadomo, że u dziecka wykryto zakażenie wirusem COVID-19. Testom została poddana cała rodzina po tym, jak ojciec dziecka poinformował śledczych sprawy o możliwości zarażenie.


 
Powiedział o tym, że około 2 tygodnie wcześniej miał styczność z kolegą, który wrócił z Włoch. Sam 35 latek skarżył się na różne dolegliwości, między innymi silny kaszel. 
Obydwoje rodziców zostali poddani kwarantannie, natomiast 5 letni brak pokrzywdzonej dziewczynki znajduje się pod opieką babci. Obydwoje i dziecko i babcia są objęci nadzorem sanitarnym. 

Źródło: se.pl | tvp.info | Fotografie: tvn24.pl

Zobacz także: 

1. CCC apeluje o zniesienie zakazu handlu.
2. Owsiak dostał sms-a od ministra zdrowia. Odczytał go na wizji.
3. Lekarze chcieli odłączyć mężczyznę od aparatury. Jego żona stanowczo się na to nie zgodziła.
4. Wzrost cen w sklepach przez koronawirusa! Drożeją artykuły spożywcze.
Udostępnij na Facebooku